Když houby září

Jednoduchý design a jemné tvary jsou znakem elegantní série Sponge, která ve vás bude evokovat ten klid a pohodu lesa, kde se designéři celé série inspirovali. Svítidlo je možné používat uvnitř i venku, lampa je odolná proti dešti i větru, a proto pro ni jistě naleznete spoustu možností využití. Díky vestavěné dobíjecí baterii si navíc Sponge On A Stick můžete vzít s sebou kamkoliv. Baterii lze také nabít umístěním lampy na nabíjecí dok, který je součástí balení. Lampa je stmívatelná ve třech krocích.

Sponge nabízí tři úrovně intenzity osvětlení. Vestavěná baterie vydrží při svitu na 300 lumenů až pět hodin, při 200 lumenech 9 hodin a při 100 lumenech až 18 hodin. Nabití baterie z 0 na 100 % trvá 6 hodin.

Záruka 5 let na LED žárovku.

sponge stick (png)

Univerzální designové přenosné svítidlo do zahrady i interiéru Nordlux Sponge On A Stick, s možností tříkrokového stmívání a nabíjení pomocí USB kabelu nebo dobíjecího doku. (černá)
Rozměry
⌀20cm × 35cm
Materiál
plast, kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 300lm Energetická třída F
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.