Nordlux Omari

Energetická třída F výrobce Nordlux #2112254003
3 239
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché a praktické

Novinka od výrobce Nordlux lampa Omari Vás jistě zaujme, a to nejen svým vzhledem. Stojací lampa se skládá ze dvou stínítek, které můžete otáčet a nastavovat různými směry nezávisle na sobě. Umístěte lampu do čtecího kouktu pro příjemné záření nebo do tmavého kouta pro větší útulnost Vašeho domova.

Součástí bílého světla je bílý kabel, součástí černého černý kabel.

Záruka na LED žárovku 5 let.

 

 

Praktické stojací světlo Omari od Nordluxu využijete ve čtecím koutku. Lampa má nastavitelnou hlavu pro přesné záření a má dotykový stmívač na lampičce pro využití možnosti stmívání. (černá)
Rozměry
20,6cm × 141cm
Materiál
kov
Vestavěná žárovka
LED2700K, 360lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.