Oběžná dráha

Přenosné světlo Orbit od značky UMAGE je inspirováno oběžnou dráhou Měsíce kolem Země, vyrobeno z mléčného bílého plastu s rafinovanými mosaznými detaily. Lampa je tak lehká a stylová zároveň – můžete si ji vzít všude s sebou a bude vypadat skvěle. Bezdrátové světlo má tři intenzity svícení, které díky chytré konstrukci můžete měnit nakloněním lampy (na tu stranu, kde je zespodu lampy vypínač), stejně tak lampu zapnete a vypnete. Světlo vydrží zářit až 20 hodin, poté ho snadno dobijete prostřednictvím přiloženého kabelu nebo originální bezdrátové nabíječky Umage Unifier. Vzhledem k vysokému stupni krytí je světlo vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru, bude se hodit třeba na piknik s přáteli.

Záruka 10 let na výrobní vady.

Přenosné světlo Orbit od značky Umage v bílém provedení s mosaznými detaily. Tři intenzity stmívání, vhodné do interiéru i exteriéru. (bílá, mosaz)
Rozměry
⌀19,5cm × 18,6cm
Materiál
plast, hliník, kov
Vestavěná žárovka
LED, 50lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.