Oběžná dráha

Přenosné světlo Orbit od značky UMAGE je inspirováno oběžnou dráhou Měsíce kolem Země, vyrobeno z mléčného bílého plastu s rafinovanými mosaznými detaily. Lampa je tak lehká a stylová zároveň – můžete si ji vzít všude s sebou a bude vypadat skvěle. Bezdrátové světlo má tři intenzity svícení, které díky chytré konstrukci můžete měnit nakloněním lampy (na tu stranu, kde je zespodu lampy vypínač), stejně tak lampu zapnete a vypnete. Světlo vydrží zářit až 20 hodin, poté ho snadno dobijete prostřednictvím přiloženého kabelu nebo originální bezdrátové nabíječky Umage Unifier. Vzhledem k vysokému stupni krytí je světlo vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru, bude se hodit třeba na piknik s přáteli.

Záruka 10 let na výrobní vady.

Přenosné světlo Orbit od značky Umage v bílém provedení s mosaznými detaily. Tři intenzity stmívání, vhodné do interiéru i exteriéru. (bílá, mosaz)
Rozměry
⌀19,5cm × 18,6cm
Materiál
plast, hliník, kov
Vestavěná žárovka
LED, 50lm
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.