Nordlux Cardine 35

výrobce Nordlux #2312403001
1 484 Kč 1 187
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V japonském stylu

Série Cardine 30 od Nordluxu je inspirována japonskou interiérovou filozofií a severským minimalismem, jejichž prvky kombinuje. Lehce zvlněné papírové stínítko je zavěšeno na tenkých černých kovových drátech. Stínítko poskytne příjemně rozptýlené světlo, svítidlo tak bude skvělé do jídelny nebo nad konferenční stolek. 

Závěsné svítidlo Cardine 30 inspirované japonskou filozofií a severským minimalismem. Bílé zvlněné stínítko zavěšené na černých kovových drátech poskytuje rozptýlené světlo ideální nad jídelní stůl.  (bílá)
Rozměry
⌀35cm × 28,5cm
Materiál
tyvek, kov
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.