Nordlux Gaston

výrobce Nordlux #2412671006
674 Kč 539
dostupnost: na dotaz

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá barevnost

Elegantní nástěnné svítidlo Gaston od Nordluxu ve 4 roztomilých tlumených barvách ozdobí dětský pokoj i ložnici. Zaoblený tvar stínítka s dřevěným detailem na jeho vršku vás zaujme na první pohled. Díky nastavitelné hlavě navíc otočíte světlo, kam zrovna potřebujete.

Jednoduché nástěnné svítidlo Gaston ve 4 tlumených barvách se skvěle hodí do dětského pokoje. Zaoblené stínítko s dřevěným detailem otočíte díky nastavitelné hlavě. (modrá)
Rozměry
⌀11,5cm × 19,5cm × 19,5cm
Materiál
kov, dřevo
Doporučená žárovka
E27 max 15W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.