Nordlux Lancio Oblong

výrobce Nordlux #2412481001
1 484
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Saténový povrch

Nástěnné svítidlo Lancio Oblong od Nordluxu vás nadchne organickým designovým výrazem. Světlo má měkký saténový povrch podobný omítce, ideální bude pro osvětlení vašeho obývacího pokoje nebo chodby. Toto elegantní svítidlo ale poskytne příjemné rozptýlené světlo kdekoliv budete potřebovat. 

Nástěnné svítidlo Lancio Oblong se saténovým povrchem poskytne příjemné rozptýlené světlo vaší chodbě nebo obývacímu pokoji. (bílá)
Rozměry
12,8cm
Materiál
plast, kov
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.