Medvídek Bruna

Perfektní nástěnné svítidlo do každého dětského pokoje, to je Bruna Bear od Nordluxu. Bílý nos medvěda z opálového skla poskytuje příjemné rozptýlené světlo, bude se tak hodit i jako noční světlo, aby se vaše děti cítily bezpečně. Nástěnné svítidlo perfektně posvítí v dětském pokoji nebo ve školce a zároveň poslouží jako roztomilá dekorace.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo Bruna Bear od Norduxu dokonale posvítí v dětském pokoji a zároveň poslouží jako dekorace. Bílý nos z opálové skla vydává příjemné měkké světlo. (hnědá)
Rozměry
25cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.