Nordlux Montone 33 4000K sensor

Energetická třída D výrobce Nordlux #2210486101
1 484
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Příjemná klasika

Klasické stropní svítidlo Montone od Nordluxu na senzor dodá do každého interiéru příjemné světlo. Je jednoduché, bez zbytečných ozdob, takže krásně zapadne do většiny domácností. Bude se mu líbit i u vás. Vám se zase bude líbit integrovaná LED žárovka, která šetří energii a přispívá k dlouhé životnosti. Díky pohybovému senzoru se světlo rozsvítí vždy, když zachytí pohyb. Vysoké krytí umožňuje použití v koupelně.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Klasické stropní svítidlo Montone od Nordluxu na pohybový senzor s integrovanou LED žárovkou v bílém provedení. Díky vysokému krytí vhodné do koupelny. (bílá)
Rozměry
⌀33cm × 7,2cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED4000K, 1400lm Energetická třída D
Stmívatelné
ne
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.