Použijte KÓD: DNYSVETLA a získejte -20% na celý sortiment (kromě akční nabídky). Platí 13.-14.4.

Černá a chrom

Série Rochelle dánské designérky Charlotte Høncke v moderním italském stylu je tvořena štíhlými stínítky. Sochařský vzhled 3 stínítek je podpořen chromovým detailem, který vytváří kontrast s jejich matným černým povrchem. Závěsné svítidlo vynikne zavěšené samostatně nebo v páru nad kuchyňským ostrůvkem nebo nad konferenčním stolkem. 

Závěsné svítidlo Rochelle se 3 štíhlými stínítky v matném černém provedení kontrastují s chromovým detailem, svítidlu to bude slušet nad konferenčním stolkem nebo jídelním ostrůvkem. (černá)
Rozměry
20,7cm × 44cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 8W
Designer
Charlotte Høncke

Související zboží

Charlotte Høncke
Charlotte Høncke
Poznejte návrháře světla

Charlotte Høncke

Od útlého věku měla vášeň pro design, a tak pro ni byla v Aarhus School of Architecture in Industrial Design, kterou v roce 2002 absolvovala, jasná volba. Charlotte nachází inspiraci všude, kam jde – od přírody, architektury nebo cestování po světě. „Ráda zkoumám nové materiály, tvary a techniky a nikdy nevolím tu snadnější cestu. To někdy způsobuje výzvy, jak pro mě jako designéra, tak i pro výrobce. Ale zkoumání nových metod je také to, co dělá práci rozmanitou a vzrušující.“ Design osvětlení je něco, co Charlotte Høncke považuje za obzvláště zajímavé kvůli jeho všestrannosti a potřebě vyvážit funkčnost a estetiku.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.